Vice Versa

Reversná sedačka

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: MCC Aviation

Kód produktu: Vice Versa

Štítky:  Sedačka

  • 674 €

Obľúbený produkt

Porovnať produkt

VICE VERSA je ľahký revezný postroj, ktorý poskytuje pohodlie a podporu pri pešej turistike a lietaní. Ako ruksak je na zadnej strane vyvážený pre pohodlnú turistiku. VICE VERSA má všetko, čo potrebujete pre krásne horské túry a nezabudnuteľné lety.

Predstavuje pohodlie a veľký úložný priestor

Vďaka ťažisku blízko chrbtice, anatomickým ramenným popruhom a vypchávanej tkanine so zadnou sieťovinou s centrálnym vzduchovým kanálikom sa VICE VERSA pohodlne nosí aj pri dlhých túrach. Objem batohu je viac ako dostatočný na to, aby sa do neho zmestil zložený padákový klzák, oblečenie a prilba. Bočné vrecká zo sieťoviny poskytujú ďalší úložný priestor pre predmety, ktoré by ste mohli mať okamžite k dispozícii (fľaša na vodu, rukavice, klobúk atď.)

Jednoduché použitie a spoľahlivosť

Potešenie z lietania začína ľahkosťou: bezproblémové sedenie v postroji hneď po vzlete a ľahký prechod z letovéj polohy na pristátie. Konštrukcia sedadla z uhlíkových vlákien ponúka voľnosť pohybu počas rozjazdu, stabilitu a kontrolu počas letu a schopnosť ľahko nastaviť sedadlo na zemi aj vo vzduchu. Toto sú niektoré z charakteristík, vďaka ktorým je VICE VERSA pohodlným a spoľahlivým postrojom v akýchkoľvek podmienkach.

Bezpečnosť

VICE VERSA je vybavená airbagom, ktorý poskytuje plnú ochranu sedadla a chrbta. Samotný airbag bol navrhnutý tak, aby poskytoval účinnú ochranu od prvých sekúnd letu. Upevňovacie prvky boli vybrané pre jednoduché použitie a spoľahlivú prevádzku bez zasekávania v drsných horských prostrediach. VICE VERSA používa systém 3S Strap System (Safety Strap System) na zabezpečenie nekompromisnej bezpečnosti.

Technické parametre S M L
Hmotnosť sedačky (kg) 3.00 3.25 3.50
Šířka sedacej dosky (cm) 32.5 34.9 37
Hĺbka sedacej dosky (cm) 34.5 36.8 39
Výška závesov (cm) 42 45 48
Šírka ramenného popruhu (cm) 37 - 43 40 - 46 43 - 49
Výška pilota (cm) 152-168 163-183 175-196
Certifikácia EN/LTF EN/LTF EN/LTF