Bagheera

Kokónová sedačka

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: MCC Aviation

Kód produktu: Bagheera

Štítky:  Sedačka

  • 696 €

Obľúbený produkt

Porovnať produkt

Nový postroj BAGHEERA s hmotnosťou iba 3,3 kg je ľahký, stlačiteľný kokónový postroj, ktorý poteší ambicióznych pilotov.

Ľahký s mimoriadnym kĺzaním

Počas vývoja BAGHEERA bolo zníženie hmotnosti dosiahnuté optimalizáciou konštrukcie a starostlivým výberom materiálov; vytvorenie postroja bez kompromisov až do najmenších detailov. BAGHEERA robí aktívne pilotovanie inštinktívne, umožňuje pilotovi predvídať vzdušnú masu a vyvoláva pocit mimoriadneho kĺzania.

Unikátny a komfortný

BAGHEERA je špeciálny v tom, ako rozdeľuje podporu pozdĺž driekovej chrbtice, čím prakticky eliminuje akékoľvek tlakové body. Toto umožňuje pilotovi realizovať dlhé nezabudnuteľné lety.

Perfektný vo všetkých detailoch

Odnímateľný speedbag sa dá odobrať a znova zložiť za 30 sekúnd! Dokonca aj malý speedbag sa dá pripevniť na postroj M pre pilotov s kratšími nohami. BAGHEERA je predovšetkým veľmi stabilný postroj pre všetkych nadšencov tohoto krásneho športu.

Technické parametre M L
Hmotnosť sedačky (kg) 3,3 3,4
Šířka sedacej dosky (cm) 37.5 40
Hĺbka sedacej dosky (cm) 44 47
Šírka ramenného popruhu (cm) 38 - 48 40 - 50
Výška pilota (cm) 165-180 175-195
Certifikácia EN 1651:1999 EN 1651:1999

Jeff Masson

„BAGHEERA je veľmi pohodlný postroj, ktorý vám umožňuje šetriť energiu pri dlhých letoch. Hybridné nastavenie medzi nohami vám dáva možnosť si zvoliť medzi klasickou sedačkou alebo plohou v štýle závesného ležadla. Vyberte si podľa poveternostných podmienok a všetky úpravy sú ľahko nastaviteľné počas letu. Tento postroj je rovnako ako jeho výrobca plný pokory a plný krásnych prekvapení. BAGHEERA si musí vyskúšať každý pilot aspoň raz za život! Je pravdepodobné, že sa stane vašim partnerom na oblohe.“